1000 osób na Sportowym Pikniku Rodzinnym!


4 czerwca 2022 r.

Na Sportowym Pikniku Rodzinnym zorganizowanym przez Koło Andrespol w dniu 4 czerwca 2022 r. w Wiśniowej Górze bawiło się ponad 1000 osób! Podczas Pikniku odbył się m.in. VIII Bieg i Marsz Nordic Walking Lasem Kraszewskim - tym razem zadedykowany "Dla Agatki" w ramach akcji charytatywnej pomocy 8-letniej Agatki z Andrespola.

Na nasz tegoroczny Piknik przyjechały całe rodziny, nie tylko z gminy Andrespol, ale też z różnych innych stron Polski. W tym dniu na terenie Szkoły Podstawowej i Liceum Ogólnokształcącego w Wiśniowej Górze bawiło się ponad tysiąc osób!

Od rana dzieci z różnych grup wiekowych rywalizowały w biegach na boisku sportowym. Następnie na starcie VIII Biegu i Marszu Lasem Kraszewskim stanęli dorośli zawodnicy biegowi i nordic walking. Wśród nich utytułowani - biegacz Krzysztof Pietrzyk - mistrz świata w półmaratonie weteranów z 2019 r.i oraz Michał Osiński - mistrz świata na dystansie 10 km w Nordic Walking z 2019 r.

Było też wiele osób, które dopiero zaczynają trenować albo nawet zrobili to po raz pierwszy, żeby tylko wesprzeć 8-letnia Agatkę, chorą na rzadką chorobę genetyczną Chediac Chigashiego.

Potem uroczysta dekoracja,wręczenie nagród ufundowanych przez Partnerów wydarzenia i..... zabawy ciąg dalszy, czyli występy na scenie, tańce konkursy, animacje, pokazy cyrkowe... Oj, działo się tego dnia bardzo wiele!

Na scenie wystąpiła też grupa mam i córek z naszego koła ZDR Trzy Plus w Andrespolu, prezentując wszystkim obecnym radosną zumbę! W ten sposób świętowaliśmy 5-lecie naszego koła ZDR Trzy Plus w Andrespolu!

Piknik organizowało Stowarzyszenie Andrespol Aktywnie, we współpracy ze Szkoła Podstawową i Liceum w Wiśniowej Górze, przy wsparciu Partnerów Wydarzenia, którym serdecznie dziękujemy:

 1. Gmina Andrespol
 2. Powiat Łódzki Wschodni
 3. Koło ZDR Trzy Plus
 4. FIT Fabric fitness club
 5. "Kordus" A. Maliszewska K.Sakowska sp.j. Producent pasmanterii z Andrespola
 6. Pracownia Umysłów - kursy, maturalne, ósmoklasisty, szkolenia
 7. ZOOM Energia sp. z o.o.- fotowoltaika, pompy ciepła
 8. Klaunik.pl - artystyczne centrum rozrywki rodzinnej
 9. Lasy Państwowe Nadleśnictwo brzeziny
 10. PGF - dystrybutor leków
 11. "Milena" producent skarpet ze Rzgowa

Partner Główny Sportowego Pikniku Rodzinnym to FIT FABRIC Fitness Club - któremu składamy szczególne podziękowania za współpracę przy organizacji wydarzenia

 

 

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter